Kariera

Młyn pszenny Silesian jest częścią GRUPY „ZIĘBICE”, która już od ponad 20 lat zajmuje się produkcją zbóż, skupem, obrotem płodami rolnymi oraz środkami do produkcji rolnej. Dzięki wdrożonym zasadom Zwykłej Dobrej Praktyki Rolniczej oraz wykorzystaniu najnowszych technologii i sprzętu, podmioty z grupy  to  godni zaufania partnerzy, dla których aspiracją jest wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV na adres: biuro@sflour.pl

Koniecznie uzupełnij je o klauzulę poufności z aktualną podstawą prawną:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Ziębice” Sp. z o. o. z siedzibą w Ziębicach zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).”

W młynie pszennym Silesian oferujemy stanowiska: pakowacz, laborantka / laborant.

Jeżeli aktualnie nie mamy otwartej rekrutacji, a jesteś zainteresowana/y jednym ze stanowisk, mimo wszystko wyślij swoje CV – w przypadku pojawienia się zapotrzebowania, skorzystamy z niego w pierwszej kolejności.

Zalety pracy w RPPH „Ziębice” Sp. z o. o.:

  • praca w zgranym zespole;
  • szanse rozwoju;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • umowa o pracę.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

PAKOWACZ

Opis stanowiska:

• przygotowywanie zamówień dla klientów i wypełnianie dokumentacji systemowej;

• foliowanie palet;

• pakowanie towarów;

• załadunek/rozładunek towarów;

• obsługa paczkarek i doków załadowczych;

• obsługa wózków widłowych;

• utrzymywanie czystości magazynu;

• dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Wymagania:

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych czołowych;

• aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych;

• podstawowa znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa na obiektach produkcyjnych;

• prawo jazdy kat. B;

• bardzo dobry stan zdrowia;

• mile widziane doświadczenie w pracy na obiektach produkcyjnych.

OPERATOR W OBIEKCIE PRODUKCYJNYM

• Sterowanie automatyczną linią produkcyjną;

• Przyjmowanie surowca;

• Prowadzenie wydań i przyjęć w systemie elektronicznym;

• Pobieranie reprezentatywnych prób do analiz;

• Stała współpraca z laboratorium w zakresie parametrów jakościowych surowca i wyrobów gotowych;

• Bieżąca konserwacja elementów linii produkcyjnej;

• Przestrzeganie szczegółowych zasad określonych w ZSZ;

• Prowadzenie zapisów w dokumentacji systemowej w sposób zgodny z ustaleniami i ZSZ.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie;

• Zdolności analityczne, sumienność, dokładność;

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

• Obsługa komputera;

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Młyn pszenny SilesianKariera